A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об'єднаної територіальної громади"

Новини

Дата: від до Скинути

Навчально-практичні семінари

Доброго осіннього дня, УСІМ ВАМ, ДРУЗІ! Два дні були раді приймати у себе учасників навчально-практичних семінарів, організованих відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади.

12:00 27.11.2020

Впровадження інклюзивної освіти в умовах пандемії

Осінь триває, друзі! З пандемією, масковим розмаїттям, червоними зонами, значними карантинними обмеженнями, формуванням нових навичок в освітянському світі.  Інклюзивно-ресурсний центр активно в «ТЕМІ». Долучаємося до використання можливостей дистанційного навчання дітей з ООП, інтенсивно підвищуємо фахову майстерність, опановуємо нові можливості нашого обладнання для повноцінного надання послуг, розвитку НАШИХ дітей. 

12:00 13.11.2020

Пригадуте? #НАШІдітилітом

Ну що, друзі - заосенило, задощило... А у нас приємний післясмак крутої літньої події. Пригадуте? #НАШІдіти літом стали знаковими учасниками Міжнародного керамічного пленеру.

12:00 06.10.2020

#нашВЕЛИКДЕНЬ від Тімоши

#нашВЕЛИКДЕНЬ Ще мить - і диво ВЕЛИКОДНЯ зайде в кожну оселю, в кожне серце! У НАС тривають останні приготування! ВСІ поспішають власноруч наблизити ВЕЛИЧНЕ СВЯТО! МАЛЕНЬКІІ рученята  та ЩИРІ дитячі сердечка  продовжують наповнювати змістом ВЕЛИКОДНІЙ ПРОСТІР! ЙОГО таємниці сьогодні від Тімоши (ДЯКУЄМО, що приєдналися) ВСІМ здоров’я! Далі БУДЕ!

15:00 17.04.2020

#нашВЕЛИКДЕНЬ ТРИВАЄ!

Пасочки ПЕЧУТЬСЯ, РОЗФАРБОВУЮТЬСЯ! Ексклюзивні писаночки, витинаночки оформлюються в КОМПОЗИЦІЇ! ВСІ – неперевершені! НАШ ВЕЛИКОДНІЙ простір просто гаряче - активний. Дякуємо за можливість "зазирнути за лаштунки" підготовки до СВЯТА РОДИНАМ Роксоланки, Соломійки, Давида та Артура, Крістінки та Дашеньки. ЗАПРОШУЄМО - ПРИЄДНУЙТЕСЬ! Бо ж ДАЛІ БУДЕ!

12:00 17.04.2020

Підвищення кваліфікаційного рівня та педагогічної майстерності

#НАШІнакарантиніАКТИВНІ! Підвищення кваліфікаційного рівня та педагогічної майстерності – один з напрямків діяльності педагогічних працівників ІРЦ. В період карантину – позитивний момент: благодатна пора для інтенсифікації цього напрямку – участь у вебінарах, online-конференціях, освітніх платформах. Ми ні на мить не втрачаємо можливостей! Робота над професійним самовдосконаленням КИПИТЬ. Дякуємо колегам, які насичують віртуальний простір знаннями! З задоволенням ВИКОРИСТОВУЄМО! І, звичайно, примножуємо! Далі буде…

16:00 16.04.2020

Святковий челендж #нашВЕЛИКДЕНЬ

ДРУЗІ, всім ЩИРІ вітання! У НАС, як і обіцяли, СПРАВЖНЯ квітнево-весняна круговерть! ВЕЛИЧНЕ свято НЕВПИННО набирає свою неосяжну, надихаючу СИЛУ! З ОСОБЛИВИМ завзяттям, любов’ю, позитивом  НАШІ сім’ї зустрічають цю НЕЗВИЧНУ ВЕЛИКОДНЮ пору! І ДОЗВОЛЯЮТЬ нам ДОТОРКНУТИСЯ до їхньої доброї, наснажливої, оптимістичної сімейної ВЕЛИКОДНЬОЇ атмосфери!

15:34 15.04.2020

#НАШІнакарантиніАКТИВНІ...

Знову привіт УСІМ-УСІМ, хто, як і МИ, з НЕТЕРПІННЯМ чекає продовження нашого ВЛАСНОГО челенджу #НАШІнакарантиніАКТИВНІ! МИ знову до ВАС з гарними НОВИНАМИ! ВСІ активності не просто ТРИВАЮТЬ, а ПОПОВНЮЮТЬСЯ новими ГЕРОЯМИ! І хоча НАШИМ – НЕПРОСТО, НІХТО не здається, ВСІ – справжні ТРУДЯЖКИ, ПОЗИТИВЧИКИ !

17:00 14.04.2020

Вітаємо з Великоднем та Вербною неділею!

А ВИ відчуваєте квітнево-весняну круговерть! Величні свята вступають у свою неосяжну, надихаючу силу! Ми щиро вітаємо ВСІХ своїх друзів-християн західного обряду з ВЕЛИКОДНЕМ і ВСІХ своїх друзів-християн східного обряду з ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ! Непереможної ВСІМ віри у Благодать БОЖУ! ВСІМ бути ЗДОРОВИМИ! Надихатися ОПТИМІЗМОМ ВЕЛИКОДНЬОГО простору!

13:00 11.04.2020

Наші шановні батьки!

Наші карантинні активності з успіхом тривають! І ми запрошуємо НАШИХ ШАНОВНИХ і ДОРОГИХ КЛІЄНТІВ  до участі у колективній підготовці до ВЕЛИКОДНЯ!

12:00 11.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень