A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об'єднаної територіальної громади"

Новини

Дата: від до Скинути

НАШІ діти у НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОМУ світі!

Привіт, ДРУЗІ У нас для ВАС ще одна ЗАХОПЛЮЧО-ПОЗИТИВНА, новорічно-щедрувальна історія із НАШІ діти у НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОМУ світі. Подолаємо карантин дитячим ПОЗИТИВОМ!

19:29 16.01.2021

Згідно нормативних документів жорсткі карантинні обмеження!

Згідно нормативних документів жорсткі карантинні обмеження мають застосунок і до НАШОЇ з ВАМИ роботи! Але сприймаємо ВСЕ виважено та реалістично. Залишаємось на АКТИВНОМУ онлайн зв'язку. ВСІМ бути ЗДОРОВИМИ! АКТИВНИМИ! ПОЗИТИВНИМИ! Далі буде...

19:37 11.01.2021

Надвечір'я РІЗДВА, ДРУЗІ

Чарівна, загадкова, щира пора вже осяєна Різдвяною Зіркою! По-особливому пахне КУТЯ! І МИ до ВАС з добром. НАШІ діти у НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОМУ світі святкового тривають і МИ знову на ГОСТИНАХ. Ходіть з НАМИ! Приєднуйтесь! Далі буде... Христос рождається!

19:38 06.01.2021

З НОВИМ роком!

З НОВИМ роком розпочали НОВИЙ робочий сезон, ДРУЗІ! Попереду багато ідей, планів, креативу! ПРИЄДНУЙТЕСЬ, будьте і надалі з НАМИ, НАМ це ДУЖЕ до вподоби!! ЦІНУЄМО УСІХ ВАС, ДРУЗІ! З НОВИМ РОКОМ, з РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ, з НОВИМИ СПОДІВАННЯМИ та МРІЯМИ! ДАЛІ БУДЕ...

19:38 04.01.2021

Звершилося, ДРУЗІ!

НОВИЙ РІК невпинно набирає обертів. Незабаром РІЗДВО! Магія НОВОРІЧНО-РІДВЯНОЇ пори триває! Вітаємо УСІХ НАС! Дякуємо ВСІМ нашим ДРУЗЯМ за присутність у НАШІЙ СПІЛЬНІЙ ДИВОВИЖНІЙ ІСТОРІЇ довжиною в цілий рік! І з абсолютним задоволенням запрошуємо на НАШІ ДІТИ у НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОМУ світі!! НА неповторні миттєвості спільної історії НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ приготувань, святкувань у НАШИХ сім’ях! ДУЖУ, ДУЖЕ вдячні за можливість бути РАЗОМ! І в ЧЕРГОВИЙ раз ДОВЕСТИ, що НАШІ ОСОБЛИВІ ДІТИ і ніякі не ОСОБЛИВІ зовсім, вірніше - ОСОБЛИВІ в СВОЄМУ ЗВИЧАЙНОМУ дитячому світі, який МИ ВСІ РАЗОМ будемо творити і в НОВОМУ році! Зі СВЯТАМИ УСІХ! Переконані, що попереду класний, насичений, невідомо-наповнений час! Будьте з НАМИ. ДАЛІ БУДЕ…

19:47 03.01.2021

А у НАС - СПРАВЖНІЙ СВЯТКОВИЙ вечір, ДРУЗІ!

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ завітав до НАШИХ ДІТЕЙ, ну і до НАС! От ні на секундочку не мали в цьому сумнівів! Цілий день, по-доброму, "ПІДГЛЯДАЛИ" за щасливими миттєвостями ДИВА МИКОЛАЯ у НАШИХ родинах. А ну-мо і ВИ зазирніть в очі ЩАСТЯ! Там ДУЖЕ затишно, тепло, по-справжньому! А у ВАС як? ДИВО сталося? СВЯТИЙ Миколай завітав до ВАС? Приєднуйтесь, діліться. Адже ми тільки РОЗПОЧИНАЄМО...

19:57 19.12.2020

Міністерство освіти і науки України

До дня Святого Миколая, 19 грудня 2020 року, Міністерство освіти і науки України презентує Систему автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів (АС «ІРЦ») та мобільний застосунок.

19:50 19.12.2020

Навчально-практичні семінари

Доброго осіннього дня, УСІМ ВАМ, ДРУЗІ! Два дні були раді приймати у себе учасників навчально-практичних семінарів, організованих відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади.

12:00 27.11.2020

Впровадження інклюзивної освіти в умовах пандемії

Осінь триває, друзі! З пандемією, масковим розмаїттям, червоними зонами, значними карантинними обмеженнями, формуванням нових навичок в освітянському світі.  Інклюзивно-ресурсний центр активно в «ТЕМІ». Долучаємося до використання можливостей дистанційного навчання дітей з ООП, інтенсивно підвищуємо фахову майстерність, опановуємо нові можливості нашого обладнання для повноцінного надання послуг, розвитку НАШИХ дітей. 

12:00 13.11.2020

Пригадуте? #НАШІдітилітом

Ну що, друзі - заосенило, задощило... А у нас приємний післясмак крутої літньої події. Пригадуте? #НАШІдіти літом стали знаковими учасниками Міжнародного керамічного пленеру.

12:00 06.10.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень