A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об'єднаної територіальної громади"

Новини

Дата: від до Скинути

Привіт, ЛІТО!

Привіт, ДРУЗІ! Привіт, СВЯТО! Сьогодні – 1 червня – Міжнародний день захисту дітей! Дуже ТЕПЛЕ, ПОЗИТИВНЕ, ЗНАКОВЕ СВЯТО! МИ святкуємо! У НАС – ФОТОФЛЕШМОБ - Я та ІГРАШКАМОЯ! ЦІЛИЙ день МИ святково ІГРАШКУЄМО, шлемо та приймаємо ВІТАННЯ!!! ВИ з НАМИ?! ПРИЄДНУЙТЕСЬ! ОЧІКУЙТЕ ПОСТИ! Обіцяємо – БУДЕ ЦІКАВО!

20:35 01.06.2020

Ну, що ж, ДРУЗІ! ВДАЛОСЯ!

Вийшов ВАУ-день! ВИШИВАНКОВИЙ настрій просто СУПЕР! КОЛЬОРИ свята ВРАЖАЮТЬ! ВСІ такі СПРАВЖНІ, ВРОДЛИВІ, ПОЗИТИВНІ! Дякуємо ВСІМ ВАМ за СПІЛЬНІСТЬ, за НАШІСТЬ!  Далі обов'язково буде...

20:46 21.05.2020

Привіт УСІМ в цей особливий – ВИШИВАНКОВИЙ день!

А ВИ долучаєтесь до свята? МИ – ТАК! Знаєте, що роблять зараз НАШІ? Вбираються у ВИШИВАНКИ, причепурюються, щоб саме сьогодні – бути РАЗОМ і бути у ВИШИВАНЦІ! Так що чекайте НАШ святковий, вибуховий пост! ВСІХ зі СВЯТОМ! ЯК завжди - ДАЛІ БУДЕ ЦІКАВО…

19:48 21.05.2020

Шановні батьки дітей з ООП, керівники закладів освіти! Карантин триває!

Карантин триває! Його часові межі для інклюзивно-ресурсних центрів, на даний час, чітко не встановлені. Але ми тримаємо ситуацію під контролем і знаємо потреби у комплексній оцінці, отриманні висновку для організації або продовження інклюзивної форми навчання дітей! Всі процеси ОБОВ’ЯЗКОВО відбудуться! Якщо Ви маєте питання, які турбують Вас, Ви хвилюєтесь через те, що не визначились з якихось питань, – будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном 0972060887 і ми обов’язково надамо Вам вичерпну інформацію. Ми цінуємо Вашу обізнаність, стабільність та впевненість у ситуації, що склалася!!!

20:56 13.05.2020

10 травня – День матері!

Від сьогоднішнього спілкування особливо тепло, затишно і світло! Сьогодні у НАС – НАШІ МАМИ!!! Зазвичай ВОНИ залишаються поза кадром - не завжди помітні, інколи стомлені, інколи навіть виснажені постійною боротьбою-змаганням за життя, здоров’я, можливості, перспективи своєї дитини. Як то – невпевнено, але незворотньо вірити в тремтливий, крихкий, частіше непомітний нікому крім них, але такий вагомий крок вперед своєї дитини. ОСОБЛИВОЇ і від того ЩЕ РІДНІШОЇ!!! Скільки всього треба їм довести у цьому житті, подолати, вистояти!!! ДЯКУЄМО НАШІ МАМИ!!! За Вашу особливість, за Вашу силу і світло, за Ваш особливий оптимізм! ВИ ресурсні навіть у своїй слабкості, відчаї, втомі – адже ВИ – щасливий шанс СВОЄЇ дитини і СВОЄЇ родини!!! Зі святом ВАС НАШІ МАМИ! ВСІХ! ВСІХ! ЗАВЖДИ ЛЮБІТЬ СЕБЕ, ДОВІРЯЙТЕ СОБІ, Дозволяйте СОБІ бути ЩАСЛИВОЮ!  Будьте здорові, наснажені, оптимістичні, мрійливі, класні, сучасні, щедрі на добро. А ще сильні і трошки слабкі, нехай весь світ допомагає ВАМ! Божої ВАМ благодаті, опіки Божої Матері та надійного Янгольського супроводу! Любимо і підтримуємо ВАС! ДЯКУЄМО ВАМ!!!

21:00 10.05.2020

#нашВЕЛИКДЕНЬ від Тімоши

#нашВЕЛИКДЕНЬ Ще мить - і диво ВЕЛИКОДНЯ зайде в кожну оселю, в кожне серце! У НАС тривають останні приготування! ВСІ поспішають власноруч наблизити ВЕЛИЧНЕ СВЯТО! МАЛЕНЬКІІ рученята  та ЩИРІ дитячі сердечка  продовжують наповнювати змістом ВЕЛИКОДНІЙ ПРОСТІР! ЙОГО таємниці сьогодні від Тімоши (ДЯКУЄМО, що приєдналися) ВСІМ здоров’я! Далі БУДЕ!

15:00 17.04.2020

#нашВЕЛИКДЕНЬ ТРИВАЄ!

Пасочки ПЕЧУТЬСЯ, РОЗФАРБОВУЮТЬСЯ! Ексклюзивні писаночки, витинаночки оформлюються в КОМПОЗИЦІЇ! ВСІ – неперевершені! НАШ ВЕЛИКОДНІЙ простір просто гаряче - активний. Дякуємо за можливість "зазирнути за лаштунки" підготовки до СВЯТА РОДИНАМ Роксоланки, Соломійки, Давида та Артура, Крістінки та Дашеньки. ЗАПРОШУЄМО - ПРИЄДНУЙТЕСЬ! Бо ж ДАЛІ БУДЕ!

12:00 17.04.2020

Підвищення кваліфікаційного рівня та педагогічної майстерності

#НАШІнакарантиніАКТИВНІ! Підвищення кваліфікаційного рівня та педагогічної майстерності – один з напрямків діяльності педагогічних працівників ІРЦ. В період карантину – позитивний момент: благодатна пора для інтенсифікації цього напрямку – участь у вебінарах, online-конференціях, освітніх платформах. Ми ні на мить не втрачаємо можливостей! Робота над професійним самовдосконаленням КИПИТЬ. Дякуємо колегам, які насичують віртуальний простір знаннями! З задоволенням ВИКОРИСТОВУЄМО! І, звичайно, примножуємо! Далі буде…

16:00 16.04.2020

Святковий челендж #нашВЕЛИКДЕНЬ

ДРУЗІ, всім ЩИРІ вітання! У НАС, як і обіцяли, СПРАВЖНЯ квітнево-весняна круговерть! ВЕЛИЧНЕ свято НЕВПИННО набирає свою неосяжну, надихаючу СИЛУ! З ОСОБЛИВИМ завзяттям, любов’ю, позитивом  НАШІ сім’ї зустрічають цю НЕЗВИЧНУ ВЕЛИКОДНЮ пору! І ДОЗВОЛЯЮТЬ нам ДОТОРКНУТИСЯ до їхньої доброї, наснажливої, оптимістичної сімейної ВЕЛИКОДНЬОЇ атмосфери!

15:34 15.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень