A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об'єднаної територіальної громади"

Новини

Дата: від до Скинути

#НАШІнакарантиніАКТИВНІ...

Знову привіт УСІМ-УСІМ, хто, як і МИ, з НЕТЕРПІННЯМ чекає продовження нашого ВЛАСНОГО челенджу #НАШІнакарантиніАКТИВНІ! МИ знову до ВАС з гарними НОВИНАМИ! ВСІ активності не просто ТРИВАЮТЬ, а ПОПОВНЮЮТЬСЯ новими ГЕРОЯМИ! І хоча НАШИМ – НЕПРОСТО, НІХТО не здається, ВСІ – справжні ТРУДЯЖКИ, ПОЗИТИВЧИКИ !

17:00 14.04.2020

Вітаємо з Великоднем та Вербною неділею!

А ВИ відчуваєте квітнево-весняну круговерть! Величні свята вступають у свою неосяжну, надихаючу силу! Ми щиро вітаємо ВСІХ своїх друзів-християн західного обряду з ВЕЛИКОДНЕМ і ВСІХ своїх друзів-християн східного обряду з ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ! Непереможної ВСІМ віри у Благодать БОЖУ! ВСІМ бути ЗДОРОВИМИ! Надихатися ОПТИМІЗМОМ ВЕЛИКОДНЬОГО простору!

13:00 11.04.2020

Наші шановні батьки!

Наші карантинні активності з успіхом тривають! І ми запрошуємо НАШИХ ШАНОВНИХ і ДОРОГИХ КЛІЄНТІВ  до участі у колективній підготовці до ВЕЛИКОДНЯ!

12:00 11.04.2020

Челендж #НАШІнакарантиніАКТИВНІ успішно триває!

Ура! Наш ВЛАСНИЙ челендж #НАШІнакарантиніАКТИВНІ успішно ТРИВАЄ! ВСІ просто ЧУДО-ГЕРОЇ, ПЕРЕМОЖЦІ обставин! З величезним задоволенням ДІЛИМОСЯ «карантинними» фотоактивностями КАТІ та ВЛАДІКА. Уже традиційно активні СОЛОМІЙКА (вперше самостійно їсти, користуватися трубочкою - це просто БРАВО), ДАВИД.

12:00 07.04.2020

Стартує власний челендж #НАШІнакарантиніАКТИВНІ....

Знову привіт! Нашим старим та новим ДРУЗЯМ! Добігає кінця перша карантинна межа! Ми ОПТИМІСТИЧНО сподіваємося, що ВИ всі ЗДОРОВІ, відчуваєте потребу у СМІЛИВОМУ ПОСТІЙНОМУ РОЗВИТКУ та СПІЛКУВАННІ!Ми ПЕРЕКОНАННІ, що КОЖЕН з ВАС вже має власний і дуже серйозний ІМУНІТЕТ до 3-тижневої серйозної, нової, тривожної та невизначеної реальності.

12:00 03.04.2020

Наші шановні батьки!

Розділяємо ВАШІ тривоги та складності в умовах карантину. Розуміємо ВАШІ турботи щодо невизначеності часових рамок такого стану. Тому не втомлюємося нагадувати про можливості телефонного, Viber зв’язку з нами, онлайн-консультування. СПІЛКУЙМОСЯ! ЖИВЕМО ДАЛІ! ЗАЛИШАЙТЕСЯ ЗДОРОВІ ТА РЕАЛЬНО-ОПТИМІСТИЧНІ!

12:00 30.03.2020

26 березня – фіолетовий день, Всесвітній день боротьби з епілепсією або день підтримки хворих на епілепсію.

День, який створено для підвищення обізнаності про хворобу, розвінчання міфів та привернення уваги до хворих цією недугою. На цю хворобу страждає 1% людства. "Фіолетовий день" придумала дівчинка Кессіді Меган, яка страждає від епілепсії, у 2008 році. У цей день, 26 березня, всі охочі можуть висловити підтримку людям, які живуть з діагнозом "епілепсія". Ініціативу дівчинки підтримала спочатку Асоціація епілепсії Нової Шотландії, а потім і інші організації світу.

11:00 26.03.2020

Важлива інформація!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно.

16:00 25.03.2020

ДЕНЬ ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО СИНДРОМ ДАУНА.

Привіт усім, хто читає нас! Читає в цей особливо-особливий, невизначено-тривожний, тремтливо-надійний час. Ми, як і всі свідомі громадяни, залишаємося вдома. Але є те важливе, що ні в якому разі не може бути дистанційним. Це СПРАВЖНІСТЬ! Справжність життя, справжність любові, справжність підтримки, справжність стосунків...

11:00 21.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень