A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об'єднаної територіальної громади"

Новини

Дата: від до Скинути

Наші шановні клієнти та партнери!

На період введення загальнодержавного карантину КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ОТГ» працює в особливому режимі. Спілкуймося за нашими контактними телефонами, на сторінках у Viber та Facebook. Думаємо про вас. Залишаймося разом.

12:27 16.03.2020

Традиційна та результативна співпраця з педагогічним колективом Полонського НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів №7- ДНЗ"…

Практичний психолог, Оксана Марчук, та вчитель-логопед, Тетяна Майданець, взяли участь у засіданні педагогічної ради Полонського НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів №7- ДНЗ", на якому розглянуто питання стану роботи в навчальному закладі зі здобувачами освіти з ООП.

16:30 13.03.2020

Участь у колегії відділу освіти, молоді та спорту…

Директор КУ «ІРЦ Полонської міської ОТГ» Галина Сідорська взяла участь  у першому в 2020 році засіданні колегії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, яке відбулося 3 березня 2020 року під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Віталія Сітарського.

16:00 03.03.2020

Семінар-практикум для практичних психологів інклюзивно-ресурсних центрів Хмельницької області.

25 лютого 2020 року, відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки ОДА, обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти на 2020 рік, на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізяславської районної ради відбувся семінар-практикум для практичних психологів інклюзивно-ресурсних центрів Хмельницької області «Діагностичний інструментарій практичного психолога в інклюзивно-ресурсному центрі».

09:00 26.02.2020

Відбулося семінарське заняття. Започатковано цикл ознайомчих занять щодо роботи з дітьми з ООП різних нозологій.

20 лютого 2020 року, відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ на лютий 2020 року, та плану роботи КУ «ІРЦ Полонської міської ОТГ» на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ступенів №6, відбулося семінарське заняття для асистентів вчителів/вихователів ЗЗСО та ЗДО.

16:00 20.02.2020

Соціальне партнерство. Це ВАЖЛИВО ...

12 лютого 2020 року фахівці КУ «ІРЦ Полонської міської ОТГ» (практичний психолог Марчук О.В. та вчитель-логопед Майданець Т.П.) прийняли участь у засіданні круглого столу, організованого Полонською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості, - «Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням».

16:00 12.02.2020

Найочікуваніше свято року настало! Знову у всіх на гостинах Святий Миколай!

Інклюзивно - ресурсний центр вітає всіх і сподівається, що Святий Миколай завітав у кожну родину та залишив у кожному серці віру у диво. Знаємо, що вірити в Його дива легко, бо диво – Він сам! Наші діти дуже відповідально, чуттєво та наполегливо готувалися до візиту особливого гостя. Черевички для Святого Миколая вийшли яскраві, чарівні та надзвичайно добрі. І авжеж в них знайшлися цікаві подарунки. ДИВО СТАЛОСЯ!

12:55 19.12.2019

ОСОБЛИВІ серед нас!!!...

ПРО ОСОБЛИВІСТЬ 21 березня - Дня людини з синдромом Дауна – одного з найбільш поширених генетичних порушень. В усьому світі проходить флешмоб LOTS OF SOCKS, тобто "багато шкарпеток". Люди одягають шкарпетки з неоднаковими, яскравими візерунками, різних кольорів, аби відчути, як це - бути не таким як усі й жити під пильними поглядами оточення.

17:00 20.03.2019

Відкриття Інклюзивно-ресурсного центру

З грудня 2018 року, в переддень свята Миколая, гостинно відчинив двері інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об'єднаної територіальної громади. Ця  величезна та надзвичайно сучасна подія зібрала багато гостей-однодумців.

15:05 28.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень