A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської об'єднаної територіальної громади"

Новини

Дата: від до Скинути

Наші шановні клієнти та партнери!

В зв'язку з введенням у Хмельницькій області карантинних обмежень «червоної зони» та відповідно до Наказу відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської об'єднаної територіальної громади від 06.04.2021 р. №63. З 07 квітня по 18 квітня 2021 року «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ОТГ» працює в особливому, дистанційному режимі. Спілкуймося за нашими контактними телефонами, на сторінках у Viber та Facebook. Думаємо про вас. Залишаймося разом. Далі буде...

19:00 06.04.2021

З ВЕЛИКОДНЕМ, друзі!

Вітаємо усіх, для кого сьогоднішній ДЕНЬ - ОСОБЛИВИЙ, СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ! Здоров'я, весняного оновлення, сміливих ідей, бажання їх втілення. Божої БЛАГОДАТІ. Христос воскрес!!!

19:02 04.04.2021

Привіт, ДРУЗІ! Сьогодні-2 квітня!

День поширення інформації про аутизм. Цей день було встановлено 18 грудня 2007 р. Генеральною Асамблеєю ООН. Блакитний колір і пазли є символами цього дня. Фахівці ІРЦ уже декілька років поспіль активно долучається до цієї події.

19:06 02.04.2021

Онлайн-семінар для директорів ІРЦ!

Директор ІРЦ Сідорська Г. Д. взяла участь в онлайн-семінарі для директорів ІРЦ «Міждисциплінарний підхід в організації співпраці інклюзивно-ресурсних центрів з закладами освіти, закладами охорони та громадськими організаціями».

09:49 30.03.2021

26 березня, ДРУЗІ!

Традиційно - Всесвітній день боротьби з епілепсією або підтримки хворих на епілепсію. Фіолетовий день. День ВІРИ у те, що хвороба - НЕ ВИРОК. Нехай ЗНИКАЄ страх, а НАРОДЖУЄТЬСЯ та ЗРОСТАЄ бажання ЗНАТИ, ПЕРЕМАГАТИ, ЖИТИ!

19:08 26.03.2021

Сьогодні ОСОБЛИВИЙ привіт, ДРУЗІ!

Сьогодні, 21 березня - Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Вже вкотре в цей день живе флешмоб - "ШКАРПЕТУЙСЯ"'! Оягаючи сьогодні різнокольорові шкарпетки ми ВСІ свідчимо про ПРИЙНЯТТЯ іншості, ПІДТРИМКУ та УСВІДОМЛЕННЯ, що ВСІ ВАЖЛИВІ, ЦІННІ, СИЛЬНІ! Ідея сьогоднішнього дня - ВСІ ми різні, але ВСІ ми - РАЗОМ!  Давайте і ВИ - з НАМИ. Нехай всі НАШІ яскраві шкарпеткові ІСТОРІЇ різних розмірів, статей, місць проживання, віку стануть СПРАВЖНІМ підтвердженням отого "РАЗОМ"! ЦІНУЄМО кожного з ВАС! ВСІМ ЗДОРОВ'Я! Ну і, традиційно, - ДАЛІ БУДЕ...

19:13 21.03.2021

Участь у тренувальному онлайн-семінарі!

Наші практичні психологи взяли участь у тренувальному онлайн-семінарі для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів  «Особливості використання сучасних діагностичних методик у роботі практичних психологів ІРЦ», який був організований Обласним ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти. Було змістовно, цікаво, професійно!  Дякуємо колегам, які поділилися досвідом роботи з психодіагностичними методиками WISK-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD. Працюємо далі!..

21:52 10.03.2021

Гарною справою провели зиму!

Відбулися робочі зустрічі асистентів вчителів ЗЗСО та асистентів вихователів ЗДО Полонської ОТГ (відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади). Результатом зустрічей є рішення про створення робочої групи для систематизації, оптимізації матеріалів щодо документування роботи асистентів, опрацювання пропозицій щодо створення спільного "пакету документів" (управлінська ініціатива - головний спеціаліст відділу, Кондратюк Л.І.; інформаційно-методична - практичний психолог ІРЦ, Марчук О. В., ФАХІВЦІ ІРЦ). Створено Вайбер спільноти для асистентів (дякуємо практичному психологу ІРЦ Чорній М.С.). Традиційно - гостинний ІРЦ. Подяка УСІМ за активність ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, прагнення розвитку. Робота триває!

19:16 26.02.2021

Наші сім'ї, НАШІ діти, колеги, ДРУЗІ!

Вже з понеділка відновлюємо роботу в повному обсязі, з дотриманням протиепідемічних вимог. Неймовірно скучили за ВАМИ. Розпочнімо ВДАЛО новий робочий період! ВИ обов'язково отримаєте індивідуальні повідомлення! А МАЄТЕ питання - МИ на зв'язку, зручному та звичному саме для ВАС! До зустрічі!

19:19 23.01.2021

А ВИ зробили сьогоднішній день ОСОБЛИВИМ?

А ВИ зробили сьогоднішній день ОСОБЛИВИМ? МИ – ТАК? День ОБІЙМІВ – це 100% НАШ день! Звісно, карантин «сконцентрував» обійми в СІМ'ЯХ, але МИ - поруч! Дивіться! Радійте! Додавайте ЩАСТЯ! ОБІЙМАЙТЕСЯ, ДРУЗІ! І нехай карантин просто зробить НАС винахідливішими у тому, як це МОЖНА робити по-різному! Дякуємо, НАШІ діти і НАШІ сім'ї. Обіймайтеся, ДРУЗІ! Це найкоротший шлях ПІДТРИМКИ, позитивної ЕНЕРГІЇ, ЗАХИЩЕНОСТІ!ОБІЙМАЙТЕСЯ! З НАЙДОРОЖЧИМИ, БЛИЗЬКИМИ, ПРИЄМНИМИ! МИТТЄВО ЗАРАЗ і при нагоді - ЗАВЖДИ!!! Далі БУДЕ...

19:23 21.01.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень